Hakkımızda


2005 yılından itibaren bugüne kadar müşterilerimize en iyi ve en kaliteli rulman ve endüstriyel ekipmanlar konusunda dünya standartlarına uygun çözümler sunma ilkesiyle yola çıktık. İçerisinde bulunduğumuz sanayi sektöründeki açıkları ve istekleri çok iyi bilmekteyiz.

Koyuncu Rulman olarak prensibimiz daima müşteri memnuniyeti olmuştur. Dünya’daki sayılı markaların bayiliğini ve distribütörlüğünü yapan Koyuncu Rulman her zaman yüksek kalitedeki ürünler ile hizmet vermeye devam etmektedir ve devam edecektir. Hızlı ve sorunsuz servis ağımız ile müşterilerimizin isteklerini ulaştırmaktayız. Koyuncu Rulman her zaman müşterilerinin en çok kullandığı ve ihtiyacı olan ürünlerden stoklarında bulundurmaktadır.

Bayiliğini yaptığımız markaların ürünleri için müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik olabilmesi açısından alanında deneyimli personellerimiz ile Koyuncu Rulman müşterilerinin teknik çözümlerini takip etmeyiz.

Müşterilerimizin istekleri doğrultusunda teknik personellerimiz satışını yaptığımız Rulman Ürünleri, Güç Aktarım Ürünleri, Motorlar, Redüktörler, Lineer Hareket, Segmanlar ve Burç ürünleri konusunda sürekli araştırma yaparak müşterilerini bilgilendirmektedirler.

Koyuncu Rulman ülkemizde sanayi sektörümüzün özellikle rulman ve endüstriyel ekipman konusunda her geçen gün artan talepleri hızlı ve çözüm odaklı çalışma potansiyeli ve genişleyen müşteri ağı konusunda çözüm ortağı olmuştur. Koyuncu Rulman olarak müşterilerimizin zorluklarını ve sıkıntılarını bir an önce çözmeyi prensip haline getirmiştir.


Misyon

Koyuncu Rulman olarak rulman ve endüstriyel ekipmanlar sektöründeki görevlerimizi ve müşterilere karşı olan sorumluluklarımızı en iyi şekilde yerine getirmekteyiz. Koyuncu Rulman olarak sadece satış yaptığı sırada değil her zaman uzun soluklu, istikrarlı iş birlikleri inşa etmek, kaliteyi yakalamak ve güven duyulan bir marka olmak adına yaptığımız işi ahlaklı ve en iyi biçimde yapabilmeyi kendimize misyon edindik.

Vizyon

Koyuncu Rulman olarak müşterilerimizin zamana karşı verdiği bu yarışta tüm haklarına saygı duyarak üzerimize düşen sorumlulukları yerine getirmeyi vizyon edindik. Ürün satışı ve satış sonrası hizmet konusunda da müşterilerimizin yanındayız.

Alanında deneyimli uzman kadromuz ve yurt dışından getirdiğim ürünler ile Türkiye’deki rulman sektörüne kalite ve yenilik getirmeyi hedefliyoruz.

Koyuncu Rulman olarak müşteri memnuniyeti temel prensiplerimizin esas görevlerinden ve tedarikçilerimizin ilk tercihi olabilmek adına önemli adımlar atmaktayız. Günümüz çağının gelişen teknoloji ile müşterilerimizin beklentilerini en üst seviyede ve kaliteli standartlara uygun ürünler ile hizmet sunmaktayız.

MARKALARIMIZ

Koyuncu Rulman Dristor
Koyuncu Rulman Dristor
Koyuncu Rulman Story
Koyuncu Rulman Story
Koyuncu Rulman KYCPOWER
Koyuncu Rulman KYCPOWER
Koyuncu Rulman KYKPOWER
Koyuncu Rulman KYKPOWER
Koyuncu Rulman NN BEARİNG
Koyuncu Rulman NN BEARİNG
Mesaj Gönder
Merhaba
Sana yardım edebilir miyiz?