Koyuncu Rulman

Lineer Hareket

Miller
Miller

Miller

Miller

Miller


Lineer Araba ve Kızaklar
Lineer Araba ve Kızaklar

Lineer Araba ve Kızaklar

Lineer Araba ve Kızaklar

Lineer Araba ve Kızaklar


Lineer Burçlar ve Rulmanlar
Lineer Burçlar ve Rulmanlar

Lineer Burçlar ve Rulmanlar

Lineer Burçlar ve Rulmanlar

Lineer Burçlar ve RulmanlarKoyuncu Rulman İle Hızlı Çözüm

Lineer Ürünleri Hakkında Detaylı Bilgi İçin

Konya Zincir Dişli ve Zincirler bir milden diğerine güç ve hareket iletiminde kullanılır. Zincir dişlileri aynı düzlemde ve birbirine  ve millerin birbirine paralel olması gerekir.

Konya SK ve SHF Mil Tutucular indüksiyonla sertleştirilmiş millerini gövdeye sabitlenmesinde kullanılır.

Konya Sigma Profiller günümüzde çelik konstrüksiyon ürünlerin yerini almaya başlamıştır. De monte şekilde hazırlanan ürünler modüler yapısı sayesinde profillerin kolayca birbirine bağlanmasını sağlar. Özellikle alüminyum profiller yaygın olarak tercih edilen ürünler arasındadır.

Konya Servo motor, bir mekanizmada son kontrol elemanı olarak görev yapan elektrik motorudur. Operatörün komutlarını yerine getirirler. Bu komutlar, pozisyon, hız veya pozisyon ve hızın birleşimi olabilir. Servo motorun komutları uygulayabilmesi için doğru seçilmiş sürücüye ihtiyacı vardır.

Konya Segmanlar Rulman Baskı Yayları ve Layner Pullar çeşitlerimiz arasında yer alan tüm ürünler, sektörün öncü üreticilerinden ithal edilerek Siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunulmaktadır.

Konya Plastik Paslanmaz Yataklı Rulmanlar, Paslanmaz plastik yüzeyleri ve krom yapıları sayesinde nemli ve sıvı ortamlarda kullanıma elverişlidir. Hareketli mil ve tamburların uç yatak lamalarında kullanılırlar. Değişik mil çaplarına uygun üretilmiş çeşitleri mevcuttur.

Redüktör türleri arasında yer alan Konya Planet Redüktörler, yüksek tork değerlerinin karşılanması amacı ile üretilen, çalışma sırasında görece düşük olan tork değerlerini optimize ederek verimi arttırmaya çalışan ve günümüzde birçok sektörde kullanılabilen bir makinedir. Biçimi ile gezegeni andıran pinyon dişlilerin sabit çevrelerinin etrafında döndüğünden planet redüktörü (gezegen redüktörü) olarak adlandırılmaktadır.

Hazır modüller ortamdaki ortamdaki toz ve partiküllerden korunma sağlar. Çift raylı olması sebebiyle hem yük taşıma kabiliyeti hem de moment dayanımı daha fazla olan bu modüller yük ve moment istenen yerler için uygundur. Bilyalı vidalı tahrik sistemi sayesinde yüksek konumlama hassasiyeti istenen yerler için uygundur. Uzun hatveli vidalar kullanıldığında modülün hızı da orantılı olarak artmaktadır. CNC Router tezgahlarında, ambalaj makinalarında, birçok otomasyon ve makina uygulamalarında tercih edilir.

Konya Minyatür Yataklı Sonlandırma Rulmanları, millerin istenen yöndeki hareketini sonlandıran ve istediği zamanda izin veren rulmanlardır.

Konya Masa Üstü Taşıyıcılar çok yönlü, materyal işleme sistemidir. Ağır ve hafif yükleri kolayca her yöne hareket ettirmeye ve yönlendirmeyi sağlayan Konya masa üstü taşıyıcıları anında yönü kolayca değiştirebilir.

Konya Makaralı Taşıyıcılar araba sistemleri, birçok uygulama için modüler bir konsepte göre derlenebilecek lineer yönlendirme sistemleridir. Hafif yapılarından ötürü, taşıma sistemlerinde kullanım için oldukça uygundurlar. Sessiz çalışma, yüksek hızlar, uzun hareket mesafeleri ve modüler konsept gibi özelliklere sahiptirler.

Konya Spindle Motorlar, yüksek devirli motorlara verilen genel bir isimdir. Spindle motorları sürebilmek için özel “spindle motor sürücü” kullanmalıdır.

Ürün çeşitlerimiz arasında yer alan tüm ürünler, sektörün öncü üreticilerinden ithal edilerek Siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunulmaktadır.

Mesaj Gönder
Merhaba
Sana yardım edebilir miyiz?