Lineer Araba ve Kızak

Title:

Description:


Lineer Araba ve Kızak

Lineer Araba ve Kızaklar

Lineer araba ve kızak teknolojinin gelişmesiyle insan gücüne duyulan ihtiyacı azaltmak için ve kısa sürede etkin çalışmayı artırmak için kullanılır. Yatay ve doğru bir düzlemsel hareketi sağlamak için kılavuz rayı olmalıdır. Bu raylara lineer ray denir. Koyuncu Rulman sayesinde üretimi artmaktadır.

Lineer kızaklar farklı türlerde, ölçülerde ve şekillerde olur. Kullanım alanları çok olduğu için kullanım alanı belirlenmelidir. Türkiye’de lineer ray sistemleri üzerine birinci kalite ürünleri Koyuncu Rulman olarak satışını yapmaktayız.

Lineer araba ve kızaklar piyasa değerleri üretimde kullanılan maddenin kalitesi ve uzunluğuna göre değişiklik göstermektedir. Bu yüzden ölçümler ve kalite özenle yapılmalıdır.

Lineer Kızaklı Ray ve Arabalar

Lineer araba ve kızak yataklama şeklinde oluşturulan teknolojilerin yeni ve seri bilyeli sistemleri ile az sürtünme oluşmasını sağlamak için kullanılır. Fazla yük taşıma kapasitesi ve hassasiyettin fazlalığı elde edilir. Fizik kurallarına göre moment ihtiyacının varlığına bakılır ve farklı ebatlarda lineer araba ve kızak yapılır.


Lineer Araba ve Kızak ürünleri ile ilgili detaylı bilgi almak isterseniz iletişim sayfamızı veya aşağıdaki iletişim formu üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

    Category
    Lineer Hareket

    Mesaj Gönder
    Merhaba
    Sana yardım edebilir miyiz?