Bilyalı Rulman

Title:

Description:


Bilyalı Rulman

Bilyalı Rulman

Sabit bilyalı rulmanlar
Sabit bilyalı rulmanlar en yaygın kullanılan rulman türüdür ve özellikle çok yönlüdür. Düşük sürtünmeye sahiptirler ve yüksek dönme hızları sağlayan düşük gürültü ve düşük titreşim için optimize edilmiştir. Her iki yönde de radyal ve eksenel yükleri barındırırlar, montajı kolaydır ve diğer rulman türlerine göre daha az bakım gerektirirler.

Tek sıralı sabit bilyalı rulmanlar
Tek sıralı sabit bilyalı rulmanlar en yaygın kullanılan rulman tipidir. Kapaklı (mühürlü veya kalkanlı) veya açık olarak temin edilebilirler. Kapaklı olarak da temin edilebilen açık yataklar, halka yan yüzlerinde girintilere sahip olabilir.

Paslanmaz çelik sabit bilyalı rulmanlar
Paslanmaz çelik sabit bilyalı rulmanlar neme ve diğer birçok ortama maruz kaldığında korozyona dayanıklıdır. Kapaklı (mühürlü veya kalkanlı) veya açık olarak temin edilebilirler. Kapaklı olarak da temin edilebilen açık yataklar, halka yan yüzlerinde girintilere sahip olabilir.
Bu rulmanlar, yüksek kromlu çelikten yapılmış aynı boyuttaki rulmanlardan daha düşük yük taşıma kapasitesine sahiptir.


Bilyalı Rulman ürünleri ile ilgili detaylı bilgi almak isterseniz iletişim sayfamızı veya aşağıdaki iletişim formu üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

    Category
    Rulmanlar

    Mesaj Gönder
    Merhaba
    Sana yardım edebilir miyiz?