Sonsuz Vidalı Redüktör

Title:

Description:


Sonsuz Vidalı Redüktör

Sonsuz Vidalı Redüktörler

Sonsuz vida ve bronz dişlilerin yataklı rulmanlar üzerinde dişlilerin birbirine dikey olarak sürtünmesi sayesinde 11 ayrı tahvil oranıyla güç aktarımını sağlayan redüktörler sonsuz vidalı redüktörler olarak adlandırılmaktadır. Sonsuz vidalı redüktörler gündelik hayatımızda da kullanılan redüktör modelleri arasında yer almaktadır. Otomatik kapı sistemleri ve oyun makineleri gibi sistemlerin yanı sıra sanayi tipi vinçler, tekstil makineleri ve otomatik karıştırıcı kazanlarında da bu tür redüktörlere ihtiyaç duyulmaktadır. Peki sonsuz vidalı redüktör nedir ve seçimi esnasında hangi detaylara dikkat edilmelidir?

Sonsuz Vidalı Redüktörlerin Teknik Özellikleri Nelerdir?

Redüktörler yapıları itibariyle 90 derece olması gereken çalışma ortamlarında sık sık tercih edilmektedirler. İş dişli yapısının dikey sürtünmesinden dolayı oluşan verimsizliği asgari seviyelere indirmek için sonsuz vida çelikten çark dişli bronz malzemeden de üretilebilirler. Yüksek kalitede sentetik bulunduran ürünler her yönden bağlanabilen beraber çıkış flanşlı ve tork kollu olarak da çalıştırılacakları ortama montaj edilebilmektedirler.

Düşük güç gerektiren uygulamalar olan sonsuz vidalı redüktörler 5 farklı gövde büyüklüğünde de üretilebilmektedir. Hafifliği ve korozyon dayanımı ile dikkat çeken ürünler aynı zamanda gıda sektörü gibi nem içeren ortamlarda da kusursuz bir kullanım imkanı sunmaktadır. Redüktörler standart olarak metalik renklerde tasarlanabilmektedir. Paslanmaz çelik malzemeleri sayesinde dış mekandan kaynaklanabilecek sorunlara karşı da ekstra dayanıklılık elde edebilirsiniz.

Sonsuz Vidalı Redüktörler Nasıl Seçilmelidir?

Sonsuz vidalı redüktörler arasından seçim yapacağınız zaman bazı özel detaylara dikkat etmeniz sizler için daha yararlı olacaktır. İlk etapta firma tercihinize büyük bir özen göstermelisiniz. Müşterileri tarafından güven veren firmaları seçerseniz uzun yıllar boyunca sorunsuz bir şekilde kullanabileceğiniz ürünlere sahip olabilirsiniz. Doğru firmayı seçtikten sonra ürünlerin üretiminde kullanılan malzemeler hakkında da detaylı bilgi almayı denemelisiniz.

Doğru tercihleri yaptığınız zaman uzun vadede karlı duruma geçebilirsiniz. Çünkü doğru ve güvenilir firmalardan satın alabileceğiniz sonsuz vidalı redüktör modellerini uzun yıllar boyunca kullanabilir, ek bir bakım veya onarım çalışması yapmadan farklı projelerinizde güvenilir bir şekilde sizler de değerlendirmeye başlayabilirsiniz.


Sonsuz Vidalı Redüktör ürünleri ile ilgili detaylı bilgi almak isterseniz iletişim sayfamızı veya aşağıdaki iletişim formu üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

    Category
    Redüktör

    Mesaj Gönder
    Merhaba
    Sana yardım edebilir miyiz?